Piłka Nożna

Dariusz Lis odchodzi z Łódzkiego Klubu Sportowego

Po 6 latach spędzonych przy al. Unii Lubelskiej 2, z Łódzkim Klubem Sportowym pożegnał się jego dyrektor, Dariusz Lis. W ŁKS-ie zajmował się m.in sprawami organizacyjnymi i bezpieczeństwa, a w ostatnich miesiącach pełnił także funkcję wiceprezesa klubu. Znamy także już nazwisko jego następcy.

W niedzielny wieczór za pośrednictwem Twittera Dariusz Lis ogłosił, że po 6 latach pracy w Łódzkim Klubie Sportowym, kończy swoją pracę przy al. Unii Lubelskiej 2.

Z ŁKS-em przeszedł długą drogę od III Ligi do Ekstraklasy, odpowiadając w klubie m.in za sprawy organizacyjne, licencyjne oraz bezpieczeństwa na meczach. Przez lata współpracował także ze Stowarzyszeniem Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, dzięki czemu chociażby ełkaesiacy nie mieli problemów z jeżdżeniem po całej Polsce i wspieraniem „Rycerzy Wiosny” na wyjazdach. W imieniu Stowarzyszenia oraz ogółu sympatyków ŁKS-u dziękujemy za lata owocnej współpracy i żałujemy, że nie będzie go dalej przy al. Unii Lubelskiej.

Lis dumnie reprezentował ŁKS w Łodzi i naszym regionie. Był jednym z inicjatórów zawiązania bliższej współpracy z LZS-em Chrząstawa – sponsorem tego klubu zostało „Rodowite„, na co wpływ na pewno miał też fakt, że prezes LZS-u, Bohdan Kwaśniak, jest sympatykiem biało-czerwono-białych. Były już dyrektor Łódzkiego Klubu Sportowego wspierał także inicjatywę powstania i rozwoju „Rodowite Group„, które tworzy ełkaesiackie piwa, wódkę czy napoje energetyczne.

W klubie obowiązki Dariusza Lisa przejmie Michał Antczak, były pracownik GKS-u Bełchatów.

Darku, dziękujemy ci za lata Twojej ciężkiej pracy w ŁKS-ie i godne reprezentowanie klubu. Życzymy powodzenia w dalszej karierze i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy się na Stadionie Króla!