Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Nie będzie sparingu z GKS-em Tychy. Znamy nowego sparingpartnera biało-czerwono-białych

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na 9 lipca, mecz kontrolny z GKS-em Tychy. W związku z tym ełkaesiacy zmierzą się z innym rywalem – Zniczem Pruszków.

Starcie z „Tyskimi” miało być zwieńczeniem okresu przygotowawczego i próbą generalną przed startem nowego sezonu Fortuna 1. ligi. Jak udało nam się dowiedzieć, GKS Tychy poprosił o odwołanie tego sparingu, ponieważ obie ekipy spotkają się w lidze, już w drugiej serii gier. ŁKS zgodził się na to i rozpoczął poszukiwania nowego rywala, którym ostatecznie będzie drugoligowy Znicz Pruszków. Mecz ma odbyć się, w sobotę 9 lipca na Stadionie Króla. 

ŁKS mierzył się ze Zniczem również w okresie przygotowawczym przed poprzednim sezonem i wygrał 3:0, po golach Adriana Klimczaka, Stipe Juricia oraz Ricardo Guimy.

Pozostały plan meczów kontrolnych ŁKS:

28 czerwca (wtorek), ŁKS – Stal Mielec (Wola Chorzelowska)
9 lipca (sobota), ŁKS – Znicz Pruszków (Łódź)

Foto: ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119