Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: Marciniak nie zagra z Arką

Ireneusz Mamrot w piątkowym spotkaniu z Arką Gdynia nie będzie mógł skorzystać z Adama Marciniaka. Obrońca ŁKS w ubiegłej kolejce zobaczył czwartą żółtą kartkę w tym sezonie i musi pauzować w jednym spotkaniu. 

Dwóch zawodników ŁKS musi uważać na kartki, bo kolejne „żółtko” będzie skutkowało zawieszeniem. W tym gronie są Maciej Wolski i Jan Sobociński. 

W zespole z Gdyni nikt nie będzie pauzował. Jedynie zagrożony jest Mateusz Młyński. Młodzieżowiec Arki w tym sezonie uzbierał już trzy upomnienia.

Kartki ŁKS-u w sezonie 202/21 Fortuna 1. Ligi:

ŻÓŁTE KARTKI

8 – Maciej Dąbrowski

7 – Jan Sobociński (zagrożony)

6 – Maksymilian Rozwandowicz

5 – Michał Trąbka

4 – Samu Corral, Adrian Klimczak, Dragoljub Srnić, Kamil Dankowski, Pirulo, Adam Marciniak (pauzuje)

3 – Maciej Wolski (zagrożony)

2 – Jakub Tosik, Przemysław Sajdak, Piotr Janczukowicz, Antonio Dominguez, Łukasz Sekulski

1 – Carlos Moros Gracia, Mikkel Rygaard, Tomasz Nawotka

CZERWONE KARTKI

1 – Maciej Wolski,  Samu Corral, Jan Sobociński

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119