Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie: Kalinkowski odchodzi z ŁKS

Bartłomiej Kalinkowski odchodzi z Łódzkiego Klubu Sportowego. Pomocnik na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do wicelidera drugiej ligi Górnika Łęczna. Z „Zielono-czarnymi” podpisał półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. 

25-latek dołączył do klubu z Alei Unii w 2018 roku po awansie łodzian do Fortuna I Ligi. „Kali” barw ŁKS bronił przez półtora sezonu i w tym czasie rozegrał 40 meczów, w których zdobył jednego gola (w wygranym 3:0 meczu z Podbeskidziem).

W obecnych rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy wystąpił w 13 spotkaniach.

Dziękujemy za wszystkie piękne chwile „Kali” i życzymy powodzenia w nowych barwach! 

Foto: Górnik Łęczna


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119