Piłka Nożna

OFICJALNIE: Dominik Budzyński w Sandecji!

Były bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego, Dominik Budzyński, podpisał roczny kontrakt z Sandecją Nowy Sącz. Oznacza to, że „Budzik” jest kolejnym byłym ełkaesiakiem, który zmierzy się w nadchodzącym sezonie z Rycerzami Wiosny.

Kontrakt Dominika Budzyńskiego z ŁKS-em wygasł 30 czerwca. Od tego czasu bramkarz pozostawał bez pracodawcy. Zmieniło się to wczoraj, kiedy na oficjalnej stronie Sandecji przeczytać można było o ich nowym bramkarzu.

Dominik z klubem z Nowego Sącza podpisał roczny kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Pierwsza okazja „Budzika” na grę przeciwko swojemu byłemu klubowi przyjdzie stosunkowo szybko, bo już w 5 kolejce nowego sezonu. Wtedy Sandecja przyjedzie na mecz na stadion przy al. Unii Lubelskiej 2.