Betclic 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Oficjalnie. Dawid Arndt zawodnikiem Chrobrego Głogów

Dawid Arndt był zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego do 30 czerwca 2024 roku. Po zakończeniu kontraktu golkiper związał się z Chrobrym Głogów. 

Dawid Arndt był związany z Łódzkim Klubem Sportowym od 2017 roku. Pierwsze kroki stawiał w zespole U-19. Golkiper z przeplatanką na piersi wystąpił łącznie w 50 spotkaniach – 10 występów Centralnej Lidze Juniorów U-193. Lidze2. Lidze20 Fortuna 1. Lidzemecz w barażach o udział w Ekstraklasie, Fortuna Pucharze Polski w Ekstraklasie.

Po wygaśnięciu umowy z ŁKS-em 22-letni bramkarz związał się z nowym klubem. Dawid nowy sezon rozpocznie w Chrobrym Głogów, a wraz z nim będzie miał okazję zmierzyć się z ełkaesiakami już w 7. kolejce Betclic 1.Ligi. 

Fot. Łukasz Grochala/Cyfrasport

Dawid dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119