Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie: Bobek z profesjonalnym kontraktem

Najmłodszy uczestnik niedawnego obozu pierwszego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego w tureckim Side Aleksander Bobek podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem z Alei Unii Lubelskiej 2. Młody golkiper związał się z ŁKS-em umową do 30 grudnia 2022. 

16-latek od pięciu lat broni barw akademii Łódzkiego Klubu Sportowego i z każdym rokiem robi bardzo duże postępy. Olek został niedawno przesunięty do zespołu rezerw i pomoże zespołowi w rundzie wiosennej.

Jeśli pragniecie dowiedzieć się więcej o golkiperze łodzian to zapraszamy do naszego tekstu ze stycznia, w którym o Bobku kilka ciepłych słów powiedział trener bramkarzy akademii Michał Zapart. Cały tekst TUTAJ.

Olek gratulujemy i życzymy sukcesów z przeplatanką na piersi!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119