Piłkarze na kwarantannie

Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego i sztab szkoleniowy do jutra będą przebywać na kwarantannie. W środę zaplanowano badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. Po nich zostanie podjęta decyzja o dalszych działaniach. 

Dwaj piłkarze ŁKS-u, u których wykryto koronawirusa od razu zostali odseparowani od zespołu i przebywają w izolacji domowej. Stan zdrowia obu graczy jest dobry. Reszta zespołu pracuje indywidualnie w domach.

– Ustaliliśmy plan działania na najbliższe dni czyli do środy włącznie. Zawodnicy będą wykonywali w warunkach domowych pracę podtrzymującą, w miarę możliwości, sprawność ogólną. Oczywiście poprosiliśmy piłkarzy o zachowanie szczególnej ostrożności. Nastroje są normalne. Nie przejmujemy się tym, na co nie mamy wpływu i skupiamy wyłącznie na tym, na co mamy wpływ – powiedział na łamach oficjalnej strony klubu asystent Wojciecha Stawowego Marcin Pogorzała. 

Najbliższe spotkanie ełkaesiacy mają rozegrać w najbliższy weekend w Pruszkowie z Radomiakiem Radom. O tym czy ten mecz się odbędzie dowiemy się po środowych badaniach.