Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Piłkarze na kwarantannie

Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego i sztab szkoleniowy do jutra będą przebywać na kwarantannie. W środę zaplanowano badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. Po nich zostanie podjęta decyzja o dalszych działaniach. 

Dwaj piłkarze ŁKS-u, u których wykryto koronawirusa od razu zostali odseparowani od zespołu i przebywają w izolacji domowej. Stan zdrowia obu graczy jest dobry. Reszta zespołu pracuje indywidualnie w domach.

– Ustaliliśmy plan działania na najbliższe dni czyli do środy włącznie. Zawodnicy będą wykonywali w warunkach domowych pracę podtrzymującą, w miarę możliwości, sprawność ogólną. Oczywiście poprosiliśmy piłkarzy o zachowanie szczególnej ostrożności. Nastroje są normalne. Nie przejmujemy się tym, na co nie mamy wpływu i skupiamy wyłącznie na tym, na co mamy wpływ – powiedział na łamach oficjalnej strony klubu asystent Wojciecha Stawowego Marcin Pogorzała. 

Najbliższe spotkanie ełkaesiacy mają rozegrać w najbliższy weekend w Pruszkowie z Radomiakiem Radom. O tym czy ten mecz się odbędzie dowiemy się po środowych badaniach.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119