OcenyPiłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Oceny po meczu z Pogonią Szczecin

Łódzki Klubu Sportowy wygrał z Pogonią Szczecin po. fenomenalnym trafieniu w ostatniej akcji przez Engjëlla Hotiego. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi ocenami zawodników, które w tym sezonie będą przydzielane w skali od 1 do 6.

Aleksander Bobek

Aleksander Bobek: Wychowanek ŁKS-u zaprezentował solidny występ w tym meczu, mimo że nie miał wielu możliwości do wykazania się.

Ocena: 4

Kamil Dankowski

Kamil Dankowski: Znakomity występ Kamila, który bez wątpienia można zaliczyć do jego najlepszych w tym sezonie. Umiejętność precyzyjnych dośrodkowań w głąb boiska oraz świetne rajdy były wyjątkowo widoczne podczas tego meczu. 

Ocena: 5

Adrien Louveau

Adrien Louveau: Wraz z postępami sezonu, trójka obrońców ŁKS-u prezentuje się coraz lepiej. W tym meczu szczególnie wyróżnił się Adrien. Jego pewność w działaniach defensywnych i umiejętność znajdowania się we właściwym miejscu w kluczowych momentach sprawiły, że był pewnym punktem defensywy drużyny.

Ocena: 5

Ignacio Monsalve Vicente

Nacho Monsalve: Dla hiszpańskiego obrońcy był to występ, który przyniósł zadowalający postęp. Jego rosnąca pewność siebie jest widoczna, a to świadczy o coraz lepszym dostosowaniu się do wymagań Ekstraklasy.

Ocena: 4

Marcin Flis

Marcin Flis: Wspólny wysiłek Łódzkiego Klubu Sportowego przyniósł równie dobry występ jak w przypadku pozostałych zawodników. Najważniejszym aspektem tego meczu jest fakt, że po raz pierwszy w obecnym sezonie drużyna nie straciła bramki, co jest pozytywnym znakiem.

Ocena: 3

Piotr Głowacki

Piotr Głowacki: Kolejny mecz potwierdził, że Piotr, staje się coraz pewniejszą ogniwem drużyny. Jego widoczny postęp w grze jest obiecujący, co wzbudza nadzieję na kontynuację udanych występów w kolejnych meczach ligowych.

Ocena: 4

Jakub Letniowski

Jakub Letniowski: Solidny występ zawodnika, który przyszedł w tym oknie z Raduni Stężyca. Widać było po nim nieustępliwość oraz wole walki, dającą zespołowi dobry sygnał do ataku. 

Ocena: 4

Michał Mokrzycki

Michał Mokrzycki: Michał, jak zawsze, zapewnił solidną grę w pomocy. W tym meczu nie zabrakło jego charakterystycznych prób uderzeń zza pola karnego oraz imponujących dystansowych jakie pokonuje podczas spotkania, które wpływają na jakość gry zespołu.

Ocena: 4

Dani Ramirez

Dani Ramirez: Póki co najgorszy występ Daniego w tym sezonie Ekstraklasy. Jednak mimo tego, że wraca po kontuzji, jego obecność na boisku wniosła pozytywne elementy do zespołu, cechujące Hiszpańskiego pomocnika.

Ocena: 4

José Antonio Ruiz López

Pirulo: Kolejny mecz skrzydłowego z półwyspu iberyjskiego w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy i tym razem był bardzo blisko zdobyczy bramkowej, brakowało odrobiny szczęścia. Mógł on do tego doprowadzić, lecz czujność Bartosza Klebaniuka, pokrzyżowała plany skrzydłowemu łodzian. Niemniej jednak mamy nadzieję, że „Piri” w następnym meczu z Puszczą Niepołomice rozwiąże swój worek z bramkami. 

Ocena: 4

Kay Tejan

Kay Tejan: Kolejny znakomity występ holenderskiego napastnika potwierdził, że jest on nie tylko świetnie wyszkolony technicznie i taktycznie, ale także posiada zdolność kreowania sytuacji podbramkowych. Choć brakowało mu czasami wsparcia ze strony kolegów, to tak jak u „Piriego” wierzymy, że w przyszłych meczach będzie miał szansę na zdobycie bramki.

Ocena: 4

Engjell Hoti

Engjëll Hoti: Wprowadzony przez Kazimierza Moskala w drugiej połowie, doskonale wpłynął na grę ofensywną ŁKS-u. To, co zapadnie na dłużej w pamięci kibiców reprezentacji Łodzi, będzie niesamowity strzał w ostatnich sekundach spotkania, który zapewnił drużynie trzy punkty.

Ocena: 5

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Stipe Jurić

Stipe Jurić: Nie miał zbyt okazji na pokazanie swojego pełnego potencjału. 

 

Maciej Śliwa

Maciej Śliwa: Nie miał zbyt wiele minut na pokazanie swoich umiejętności.

Ocena:

Piotr Janczukowicz

Piotr Janczukowicz: Nie miał zbyt wiele minut na pokazanie swojego pełnego potencjału.

Ocena: 3

Artemijus Tutyskinas

Artemijus Tutyškinas: Nie miał zbyt wiele minut na pokazanie swojego pełnego potencjału.

Ocena: 3

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119