Fortuna 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny po meczu z Chrobrym Głogów

Wielkie rozczarowanie na otwarcie Stadionu Króla – dobrze zaprezentowali się kibice i atmosfera w nowo otwartym domu ŁKS-u, ale piłkarze na boisku nie pokazali takiego samego poziomu, przegrywając z Chrobrym Głogów 0:1. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami pomeczowymi.

Marek Kozioł: Dość pewny w większości sytuacji, choć raz przed stratą bramki ratowała jeszcze ełkaesiaków poprzeczka. Przy samej akcji bramkowej koledzy z zespołu pozwolili zawodnikom Chrobrego na takie ustawienie się w szesnastce, że nie miał wiele do powiedzenia przy bramce.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,16

Bartosz Szeliga: Często niepewny w defensywie, choć mógł mieć asystę przy nieuznanej przez sędziego bramce, jednak to nie on był na pozycji spalonej, a Trąbka. Zmieniony przez trenera w ostatnim kwadransie meczu.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,21

Oskar Koprowski: Miał szansę na bramkę po dośrodkowaniu Domingueza, jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Zdarzyły mu się mniej pewne interwencje, które mogły skończyć się trafieniem przeciwnika, jednakże przy samym golu na 0:1 miał mało do powiedzenia, musząc kryć dwóch rywali na raz.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,50

Maciej Dąbrowski: Klasyczny mecz w wykonaniu doświadczonego stopera – dość pewny punkt defensywy, a kiedy ŁKS-owi szło gorzej, próbował swoich sił także w ofensywie – zaliczył nawet celny strzał na bramkę w końcówce meczu.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,80

Adam Marciniak: Dał kilka dobrych dośrodkowań, które mogły zostać przez jego kolegów zamienione na bramkę, zabrakło im jednak skuteczności. Wychowanek ŁKS-u rozegrał solidne zawody.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,13

Maksymilian Rozwandowicz: Dość wcześnie „zameldował” się w meczu żółtą kartką (choć trzeba przyznać, że decyzja sędziego mogła być odrobinę kontrowersyjna), dlatego rozegrał jedynie 45 minut. W ciągu nich pokazał to, co najczęściej grał wiosną, jednak było to za mało.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,33

Michał Trąbka: VAR cofnął bramkę dla ŁKS-u przez to, że złamał linię spalonego. Zabrakło z jego strony jakiegoś nieszablonowego zagrania, które przełamałoby defensywę rywali, niewiele wnosił w ofensywie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,45

Antonio Dominguez: W tym meczu Hiszpan nie zagrał słabych zawodów, jak ostatnimi czasy. Po jego podaniach, czy to ze stałych fragmentów gry, czy crossowych przerzutach, odbyły się najgroźniejsze akcje ŁKS-u, które miały szansę zakończyć się bramką.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,45

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Pirulo: Nie dojechał w pełni na to spotkanie. Czasem zbyt samolubny, nie zgrywał piłek do kolegów, a czasem wręcz przeciwnie, zabrakło „błysku” i czegoś ekstra, co pokazywał, że jest w stanie robić

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,89

Kelechukwu Ibe-Torti: Wiele akcji w początkowej fazie meczu przechodziło właśnie po jego stronie boiska i za jego sprawą, jednak czasem zbyt odważnie wchodził w dryblingi i tracił futbolówkę. Trener zdecydował się zmienić go w przerwie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,18

Ricardinho: Po raz kolejny strzelił w tej rundzie bramkę, która została cofnięta przez sędziego, choć tym razem nie z jego winy. Kilkukrotnie próbował w końcu przełamać swoją niemoc strzelecką, ale ostatecznie zakończyło się znów na braku liczb.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,0

Javi Moreno: Z jakiegoś powodu nie pojawił się na murawie w 3 poprzednich spotkaniach i wchodząc z Chrobrym z ławki zdecydowanie nie pokazał, że zasługuje na więcej minut. Zamieszany w utratę bramki przez ŁKS, mało produktywny w ofensywie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,91

Jan Kuźma: Wszedł ze względu na żółtą kartkę Rozwandowicza, ale nie pozostawił po sobie dobrego wrażenia. Niepewny, przegrywał pojedynki w środku pola oraz był jednym z głównych winowajców utraty bramki.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,70

Stipe Jurić: Próbował swoich sił, ale nie przełożyło się to na nic konkretnego.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,69

Mateusz Bąkowicz: Pierwszy raz od dłuższego czasu usiadł na ławce i po wejściu z niej dziesięć minut później był jednym z winowajców straty bramki, przegrywając pojedynek z Piłą.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,62

Mateusz Kowalczyk: Wchodząc na boisko z Chrobrym nie udało mu się tym razem dołożyć czegoś od siebie, co mogłoby zagrozić bramce rywali.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,50

Fot. Łukasz Żuchowski

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0