Fortuna 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny piłkarzy po meczu z Resovią

Porażka 0:1 w fatalnym stylu – tak ełkaesiacy zaprezentowali się w ostatnim spotkaniu ligowym z Resovią Rzeszów. Tradycyjnie zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomeczowymi ocenami w skali od 1 do 10.

Arkadiusz Malarz: Przez zdecydowaną większość meczu skutecznie bronił strzały piłkarzy Resovii. Przy golu Wróbla bez większych szans, choć może gdyby był lepiej ustawiony to zrobiłby więcej.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,91

Tomasz Nawotka: Po raz kolejny zaliczył dość anonimowy i słaby występ. Dostał głupią żółtą kartkę i zszedł z boiska już w przerwie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,16

Maciej Dąbrowski: Nie popełniał rażących błędów i dobrze wywiązywał się ze swoich zadań. Przy straconej bramce nie mógł nic zrobić.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,67

Jan Sobociński: Nic nie zepsuł, ale też i niczego wielkiego nie pokazał. Nie był nawet uwikłany w stratę bramki.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,33

Adam Marciniak: Standardowo dla siebie próbował grać wrzutkami, ale niewiele z tego wychodziło. Dostał żółtą kartkę, czym wykartkował się na następny mecz z Arką Gdynia.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,33

Jakub Tosik: Bezproduktywny w meczu. W pierwszej połowie jako defensywny pomocnik nie radził sobie w tłumieniu akcji Resovii i nie pokazywał za wiele w ofensywie. Zdarzały mu się błędy. W drugiej połowie, już jako prawy obrońca, dał się ograć i to jego stroną poszła wrzutka zamieniona na gola. Miał kilka okazji do dośrodkowania, jednak nie potrafił posłać dobrej piłki w pole karne.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,29

Michał Trąbka: Jest jednym z winowajców stracenia bramki, bo to on odpuścił krycie wbiegającego Wróbla. W ofensywie próbował, ale wiele z tego nie wychodziło.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,3

Mikkel Rygaard: W ostatnim czasie jest daleki od formy. W sobotę nie było inaczej. W ofensywie nie był w stanie wykreować większego zagrożenia, a w defensywie dawał się ogrywać rywalom. Na razie spory zawód.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,25

Adrian Klimczak: Nie był to jego najlepszy występ. Znów zagrał na skrzydle i wydaje się, że Klimczak wciąż szuka siebie na nowej pozycji. Nic nie dał zespołowi „in plus”.

Ocena: 2

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,39

Pirulo: W gąszczu zagubionych piłkarzy ofensywnych ŁKS-u nie pokazał nic szczególnego. Próbował kreować grę i straszył strzałami, jednak niecelnymi. Był najbliżej gola wyrównującego – po strzale z rzutu wolnego, piłka ostemplowała spojenie bramki Resovii. Przy golu dla rzeszowian odpuścił jednego zawodnika, po czym po dośrodkowaniu padł gol na 1:0.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,57

Piotr Janczukowicz: Po raz kolejny pokazuje, że nie jest napastnikiem i na tej pozycji nie da od siebie zespołowi zbyt dużo. Miał problemy z przyjęciem piłki i często w dobrej sytuacji wyganiał się do boku.

Ocena: 2

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21:

Maksymilian Rozwandowicz: Wszedł na drugą połowę na pozycję defensywnego pomocnika. Od zameldowania się na boisku Maksa coś w ofensywie ełkaesiaków drgnęło, a sam zawodnik był jednym z przyczynków do tego.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,05

Przemysław Sajdak: To jego pierwszy występ od 5 grudnia. Autor jedynego celnego strzału dla ŁKS-u. Był pod grą i starał się mądrze rozrzucać piłki do boku. Często ciekawym zagraniem napędzał akcję ełkaesiaków. Trudno po takim meczu komuś przyznać nagrodę „Zawodnika meczu”, ale na zachętę dajemy ją „Sajdiemu”.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,54

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Ricardinho: Kiedy zameldował się na boisku widać było, że chce odwrócić losy meczu. Próbował, starał się, jednak nic z tego nie wyszło.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,6

Łukasz Sekulski: Pojawił się na boisku na ostatnie kilkanaście minut i z Ricardinho miał nękać obrońców rywali. Przy odrobienie szczęścia mógł wyrównać stan rywalizacji. W tej akcji zawiodła chyba intuicja napastnika ŁKS-u.

Ocena: 3

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 4,6

Ireneusz Mamrot: Po meczu z GKS-em Bełchatów pisaliśmy, że zespół pod wodzą trenera Mamrota w pewnych aspektach się rozwija. Sobotni mecz był jednak zaprzeczeniem tej tezy. Szkoleniowiec źle dobrał taktykę i jej wykonawców, przez co w spotkaniu z Resovią, ŁKS nie stworzył żadnego realnego zagrożenia pod bramką rywali.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2020/21: 5,0

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport