Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Mecz o wszystko. Zapowiedź spotkania z Radomiakiem

W ramach 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy zespół Kazimierza Moskala pojedzie do Radomia. To ważne spotkanie nie tylko dla Łódzkiego Klubu Sportowego, ale też dla Radomiaka, przez co rywalizacja może być jeszcze trudniejsza. Której drużynie uda się wykorzystać słabości przeciwnika? Tego dowiemy się już jutro o godzinie 12:30!

Wypowiedzi przed meczem

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Oczywiście, że jest to dla nas szansa, ale oni też na to liczą. Też wyjdą na boisko po to żeby wygrać, żeby ta atmosfera się poprawiła. Jest to sport, czasami dyspozycja dnia, czasami łut szczęścia powoduje, że gdzieś te losy meczu przechylają się w jedną albo drugą stronę, ale jestem przekonany, że nie zabraknie nam determinacji w tym meczu. 

Wyniki ostatnich spotkań

Tabela PKO BP Ekstraklasy po 10. kolejkach

Sytuacja kadrowa

Trener Kazimierz Moskal nie będzie miał do dyspozycji w tym meczu Artemijusa Tutyskinasa i Jakuba Letniowskiego. W dodatku do drugiej drużyny zeszli Jan Łabędzki, Ricardo Goncalves, Michał Kołba i Grzegorz Glapka.

Ostatnie bezpośrednie starcia

Transmisja 

Mecz z Radomiakiem będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. To spotkanie będzie dostępne również na platformie Canal+ Online. Początek transmisji o 12:10. 

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska

Karol Arys

Sędzia główny: Karol Arys (Szczecin)

Asystenci: Marek Arys i Marcin Janawa

Sędzia techniczny: Karol Iwacowicz

Sędziowie VAR: Szymon Marciniak i Tomasz Marciniak

Przewidywane składy

       

Więcej o meczu Radomiak – ŁKS

Konferencja prasowa Kazimierza Moskala

Obsada sędziowska meczu Radomiak – ŁKS

O Radomiaku słów kilka

Zapowiedź 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Raport kartkowy przed meczem z Radomiakiem

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119