Piłka Nożna

Intensywny tydzień przed ŁKS. Będzie kolejny sparing i transfery!

Przygotowania do nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy trwają w najlepsze. Przed Łódzkim Klubem Sportowym wymagający tydzień, w którym zostaną rozegrane dwa sparingi. Klub zapowiada też kolejne transfery. 

ŁKS poinformował, że klubowi udało się zorganizować kolejny sparing dla drużyny Kazimierza Moskala. W środę odbędzie się zaplanowany od dawna, mecz kontrolny z GKS Katowice (13:00, Minerska), a w sobotę łodzianie zmierzą się także w Łodzi, z beniaminkiem Fortuna 1. Ligi – Zniczem Pruszków. Spotkanie z tym rywalem zostało uzgodnienie kilka dni temu. 

To nie koniec ważnych tematów związanych z przyszłym tygodniem. Klub na swoich SM, poinformował, że w przyszłym tygodniu będą dopinane kolejne transfery. To bardzo dobra wiadomość, bo drużyna potrzebuje znaczących wzmocnień, przed pierwszym meczem ligowym z Legią Warszawa. O szczegółach dowiemy się niebawem.

Jak dotąd ŁKS pozyskał w tym okienku transferowym, Jakuba Letniowskiego z Raduni Stężyca, Engjëlla Hotiego z FK Partizani Tirana oraz Piotra Głowackiego ze Stali Rzeszów. Łodzianie wykupili też Artemijusa Tutyškinasa z włoskiego Crotone.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119