Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Oficjalnie. Mieszko Lorenc z nowym kontraktem!

Mieszko Lorenc zostaje w Łódzkim Klubie Sportowym na kolejne dwa lata. Pomocnik przedłużył swój kontrakt, który wygasał wraz z końcem czerwca, o czym poinformował dziś klub na oficjalnej stronie.

21-latek stracił ostatnie osiem miesięcy z powodu kontuzji kolana. Lorenc podczas październikowego meczu z Resovią zerwał więzadła krzyżowe i musiał przejść operację. Teraz wrócił już do zdrowia i zamierza walczyć o pierwszy skład w Ekstraklasie. Pomimo poważnego urazu, obu stronom udało się dojść porozumienia i Mieszko będzie odbudowywał się na Stadionie Króla. 

Dotychczas pomocnik rozegrał 19 meczów w pierwszym zespole Łódzkiego Klubu Sportowego. Zdobył jedną bramkę w prestiżowym spotkaniu z Ruchem Chorzów. 

Nowa umowa Mieszka Lorenca będzie obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119