Kibice

Turniej Kiboli ŁKS 2023 [RELACJA]

Za nami kolejny letni turniej kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Jak zawsze wydarzenie było świetną okazją do integracji całego środowiska, do czego doszedł wysoki poziom sportowy. Na boiskach Akademii ŁKS-u było co oglądać!

Tegoroczne granie do ośrodkowa treningowego ŁKS przyciągnęło setki kiboli, którzy niedzielne popołudnie poświęcili na integracje środowiska Łódzkiego Klubu Sportowego. W turnieju nie mogło zabraknąć silnej obsady ełkaesiackich osiedli i Fan Clubów. W niedzielę do zmagań stanęły drużyny z Teofilowa, Włocławka, Radogoszcza, Żubardzia, Karolewa, Rudy, Rokicia, Koła, Górniaka, Limanki, Konstantynowa Łódzkiego, Kozin, Retkinii, Pabianic, Bałut, Złotna, Piotrkowa Trybunalskiego, Osiedla Kopernika, Śródmieścia Aleksandrowa Łódzkiego. W Łodzi pojawiły się także zgody  – Zawisza Bydgoszcz, Lech Poznań i GKS Tychy – a także zaproszone ekipy Cracovii oraz GKS-u Bełchatów.

Rozgrywana na czterech boiskach jednocześnie faza grupowa przyniosła wiele emocji i, jak zawsze, dobrej piłki. Była jednak przedsmakiem do fazy pucharowej, w której wyrównany poziom zmuszał do rozstrzygania meczów w serii rzutów karnych. Po wielu ciekawych i emocjonujących meczach udało się wył0nić najlepsze w tym roku ekipy.

Pierwsze miejsce, trzeci rok z rzędu, zajęli piłkarze z Limanki. Na drugim miejscu uplasował się Górniak, zaś z pucharem za trzecie miejsce z Łodzi wyjechali przedstawiciele GKS-u Tychy. Zwycięzcy rywalizacji zgarnęli także komplet wyróżnień indywidualnych – najlepszym strzelcem został „Kubańczyk„, najlepszym piłkarzem „Jasiu”, zaś bramkarzem Kuba, który nie wpuścił ani jednej bramki!

Nie zabrakło też tradycyjnego już podczas turnieju konkursu picia piwa. W nim najlepszy okazał się młody reprezentant Aleksandrowa Łódzkiego, do którego powędrował mały, a zarazem płynny, upominek 😉

Jak zawsze turniej posłużył do integracji kibicowskiego środowiska Łódzkiego Klubu Sportowego i zgodowiczów. 

Do zobaczenia za rok!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119