Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Mecz ze Skrą Częstochowa jednak w Bełchatowie!

Od kilku dni w mediach społecznościowych pojawiały się spekulacje, dotyczące miejsca rozegrania meczu 20. kolejki Fortuna 1. ligi, pomiędzy ŁKS-em Łódź i Skrą Częstochowa. Dziś wiemy już, że to starcie odbędzie się w Bełchatowie. 

Skra Częstochowa jesienią swoje domowe spotkania rozgrywała w Bełchatowie, ale kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że zespół prowadzony przez Jakuba Dziółkę, niebawem ma wrócić pod Jasną Górę. Tak rzeczywiście się stanie, ale jeszcze nie teraz. Pracownik działu marketingu Łódzkiego Klubu Sportowego, Kamil Haładaj potwierdził na Twitterze, że mecz odbędzie się w Bełchatowie. Łodzianie zmierzą się ze Skrą w niedzielę 19 lutego o 15:00. 

Dla biało-czerwono-białych będzie to powrót na Sportową po blisko dwuipółletniej przerwie. Po raz ostatni ŁKS występował na tym obiekcie 30 września 2020 roku. Wówczas podopieczni Wojciecha Stawowego pokonali GKS Bełchatów 3:1. Do siatki trafiali Pirulo (dwukrotnie) oraz Łukasz Sekulski.

Foto: Łukasz Żuchowski

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119