Kibice

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z GKS-em Tychy!

Rozpoczynamy wielkie odliczanie do pierwszego spotkania o punkty, jakie ełkaesiacy rozegrają w 2023 roku! Bilety na mecz przyjaźni z GKS-em Tychy od dzisiaj są dostępne zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i w kasach. Warto pamiętać, że wciąż można zakupić karnet na rundę wiosenną Fortuna 1. Ligi.

Inauguracja piłkarskiej wiosny w Fortuna 1. Lidze już w niedzielę o godzinie 12:40 – rundę ełkaesiacy rozpoczną od meczu przyjaźni z GKS-em Tychy. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się dzisiaj za pośrednictwem Internetu oraz w kasach przy al. Unii (możliwość płatności kartą oraz gotówką). Przypominamy, że tylko do niedzieli trwa także sprzedaż karnetów na rundę wiosenną – kupując karnet możecie mieć pewność, że Wasze ulubione miejsce na stadionie zawsze będzie na was czekało.

Harmonogram sprzedaży w kasach przy al. Unii

• wtorek (7 lutego – rozpoczęcie sprzedaży biletów) 15.00 – 19.00
  • środa (8 lutego) | 15.00 – 19.00
  • czwartek (9 lutego) | 15.00 – 19.00