NewsPiłka Nożna

ŁKS nie zagra ze Zniczem Pruszków na Stadionie Króla

W sobotę ełkaesiacy zagrają ostatni sparing przed startem rozgrywek Fortuna 1. Ligi. ŁKS miał podjąć Znicz Pruszków na płycie głównej Stadionu Króla, jednak dzisiaj ogłoszono zmianę miejsca, jak i godziny rozegrania tego meczu kontrolnego.

W najbliższym czasie Stadion Króla będzie gościł nie tylko „Rycerzy Wiosny„, ale i inne drużyny, które będą rozgrywać tam mecze w roli gospodarza. Mowa o Dynamie Kijów, który podejmie Fenerbahce Stambuł w ramach eliminacji Ligi Mistrzów, a także turnieju eliminacyjnym Ligi Mistrzyń, w którym weźmie udział TME SMS Łódź. Nie jest wykluczone, że jesienią odbędą się jeszcze inne spotkania przy al. Unii Lubelskiej 2 – mecze Pucharu Polski oraz innych ukraińskich drużyn, które grają w europejskich rozgrywkach.

W związku z tym ŁKS w ramach współpracy z MAKiS-em, w trosce o jakość murawy na płycie głównej Stadionu Króla, podjął decyzję o rozegraniu meczu kontrolnego ze Zniczem Pruszków na boisku hybrydowym, które zlokalizowane jest w sąsiedztwie Sport Areny. W związku z tym oraz zaplanowanym na wieczór koncertem w Atlas Arenie zmianie uległa też pora rozpoczęcia tego spotkania – na godzinę 11:00.

Dla kibiców dostępna będzie trybunka zlokalizowana obok boiska hybrydowego, a w związku ze zmianą miejsca, mecz nie będzie biletowany. Klub zapowiedział także, że pracuje nad tym, aby móc przeprowadzić transmisję tego spotkania i wkrótce będzie komunikował więcej szczegółów na ten temat.

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119