Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Leszek Lewandowski rozjemcą meczu z Górnikiem Polkowice

Derby, derby i po derbach. Biało-czerwono-biali już w niedzielę zagrają na wyjeździe z Górnikiem Polkowice, walcząc o swoje szanse na grę w barażach. Gwizdać będzie w tym spotkaniu Leszek Lewandowski, arbiter, który w tym sezonie dostaje swoje szanse od Kolegium Sędziów PZPN na gwizdanie w I Lidze. Dla Lewandowskiego będzie to pierwszy mecz ŁKS-u w karierze, który będzie sędziował.

Sędziego z Gliwic na liniach wesprą Damian Rokosz oraz Marcin Jakowenko, zaś arbitrem technicznym będzie Marek Opaliński. Za VAR tego dnia będzie odpowiadał Damian Kos wraz z Bartoszem Heinigiem.

Lewandowski w tym sezonie gwiżdże na poziomie II Ligi, a także Fortuna 1. Ligi, w której stawia swoje pierwsze kroki. Mecz ŁKS-u z Górnikiem Polkowice będzie dwunastym meczem sędziowanym przez niego w tym sezonie (siódmym w I Lidze). W tym czasie pokazał 37 żółtych kartek, a także trzykrotnie odgwizdał rzut karny.

Fot. Stal Rzeszów


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119