Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Kuźma zadebiutował w Łódzkim Klubie Sportowym

Podczas meczu ze Stomilem Olsztyn swój oficjalny debiut w biało-czerwono-białych barwach zaliczył Jan Kuźma. Młodzieżowiec może zaliczyć ten mecz do udanych i zapewne czekać na kolejne spotkania.

Jan Kuźma pojawił się na boisku w 80 minucie, zmieniając Macieja Wolskiego. Rozegrał ostatnie minuty na pozycji defensywnego pomocnika i może ten czas zaliczyć do udanych, choć nie miał zbyt wiele pracy. Dobra postawa młodzieżowca może cieszyć, patrząc na leczony przez niego w ostatnim czasie uraz, ale i ze względu na kontuzje Mateusza Bąkowicza. Meczem ze Stomilem Kuźma wysłał jasny akces do obsady pozycji podstawowego młodzieżowca.

Z szerokiej kadry pierwszego zespołu na debiutancki mecz czekają też: Dariusz Gmosiński, Mikołaj Lipień i Mieszko Lorenc oraz dwaj młodzi bramkarze – Michał Kot oraz Aleksander Bobek.

fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119