Piłka NożnaRezerwy

Aleksander Bobek podpisał nowy kontrakt z ŁKS-em

Utalentowany wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego przedłużył swoją umowę z klubem. Młody golkiper zgodnie z nowymi zapisami w swoim kontrakcie będzie reprezentował „Rycerzy Wiosny” do końca czerwca 2024 roku.

Aleksander Bobek to młody i utalentowany bramkarz, a o jego umiejętnościach świadczyć może zainteresowanie PZPN-u jego osobą. Zimą wziął udział w zgrupowaniu Talent Pro i wraz z innymi utalentowanymi zawodnikami trenował przez tydzień w Hiszpanii, pod okiem sztabu szkoleniowego PZPN.

W ubiegłym sezonie był ważną postacią rezerw ŁKS-u, które awansowały do III Ligi. W tym sezonie zdążył już rozegrać trzy spotkania na czwartym poziomie rozgrywkowym. Dużą rolę na postępy młodego golkipera mają jego treningi z zawodnikami pierwszej drużyny, pod okiem trenera bramkarzy Jacka Janowskiego. Jak wypowiedział się sam trener dla oficjalnych mediów klubowych:

Przedłużenie umowy z Olkiem to dla mnie jako trenera bardzo dobra wiadomość. Olek to bardzo młody, ale obdarzony już dużymi umiejętnościami bramkarz. Praca z nim na co dzień to dla mnie duża przyjemność i zarazem ogromna motywacja do tego, aby rozwijać go w każdym aspekcie rzemiosła bramkarskiego

Fot. Łukasz Żuchowski