NewsPiłka Nożna

Kowalczyk i Tutyskinas z urazami. Co ze zdrowiem młodych ełkaesiaków?

Sobotni sparing z Worskłą Połtawa przedwcześnie musiało opuścić dwóch ełkaesiaków. Artemijus Tutyskinas i Mateusz Kowalczyk zeszli z urazami już w pierwszej połowie. Jak poważne są urazy młodych piłkarzy? To po meczu zdradził trener Moskal.

Zacznijmy jednak od informacji pozytywnych. Po delikatnym urazie do gry wrócił już Pirulo. Hiszpan wszedł w sobotę na końcówkę spotkania i wiele wskazuje na to, że problemy zdrowotne są już za nim.

Pirulo wszedł dzisiaj na 20 minut. Wiadomo, że to nie jest dla niego najlepszy moment, bo wraca po jakimś tam urazie – komentował po meczu trener Moskal.

Szkoleniowiec ełkaesiaków nie był jednak w dobrym nastroju mówiąc po meczu o Mateuszu Kowalczyku i Artemijusie Tutyskinasie. Obaj młodzi zawodnicy rozpoczęli sparing z Worskłą od pierwszej minuty, ale już po 20 minutach żadnego z nich nie było na boisku.

Bardziej martwią mnie te dwa urazy, które nastąpiły zaraz na początku meczu. Myślę tutaj o Tutyskinasie i Kowalczyku. Niedobrze to wyglądało. Myślę, że jeżeli chodzi o Kowalczyka, to powinno być dobrze po kilku dniach. Nie wiem jak z Artim – ocenił opiekun „Rycerzy Wiosny”.

Sami zainteresowani do swoich urazów odnieśli się w ostatnim vlogu z Side. Kowalczyk miał zbić mięsień w trakcie kontaktu z rywalem, a Tutyskinas źle stanąć po jednej z interwencji.

Kowalczyk i Tutyskinas od 10:00

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119