Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Oficjalnie: Rozwandowicz z nowym kontraktem!

Maksymilian Rozwandowicz przedłużył swój kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym do 30 czerwca 2021 roku. Poprzednia umowa środkowego obrońcy łodzian obowiązywała o rok krócej. 

Pochodzący z Pabianic zawodnik dołączył do ŁKS-u wiosną 2017 roku. Z przeplatanką na piersi świętował trzy awanse do wyższych klas rozgrywkowych. W Ekstraklasie rozegrał dotychczas dwa spotkania i zdobył w nich jedną bramkę. Do siatki trafił z rzutu karnego w ostatnim starciu z Cracovią.

„Maks” zapisał się w już w historii Łódzkiego Klubu Sportowego strzelając gole na czterech różnych poziomach rozgrywkowych.

– Zawodnicy lojalni, pełni wiary, ambitni, zachowujący pokorę, zawsze będą się wpisywać w politykę naszego klubu. Maksymilian jest dokładnie takim zawodnikiem – podkreśla Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – O tym, jak bardzo Maks jest przywiązany do ŁKS, niech świadczy to, że rozmowy o przedłużeniu umowy trwały raptem niecałe 10 minut. Cieszymy się, że Maksymilian wciąż będzie częścią projektu budowania silnego zespołu – dodaje Przytuła.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119