Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Kolejny mecz, cel ten sam. Zapowiedź spotkania ze Stalą Rzeszów

O tym, że apetyt rośnie w miarę jedzenia wiemy wszyscy. Ełkaesiacy po czterech wygranych meczach z rzędu, chcą zwyciężyć w kolejnym spotkaniu. W najbliższą niedzielę piłkarze Kazimierza Moskala zagrają na wyjeździe ze Stalą Rzeszów. Początek spotkania o 12:40.

Wypowiedzi przed meczem

Kazimierz Moskal (trener ŁKS): – Stal jest dosyć specyficznym zespołem, gra bardzo odważnie i wyjątkowo, jeśli chodzi o pozostałe zespoły, które występują nie tylko w pierwszej lidze, ale i w ekstraklasie. Graliśmy z nimi sparing na obozie przygotowawczym i rzeczywiście wiele ciekawych rozwiązań mają, a na razie nie przekłada im się to na efekty punktowe, ale jest to dosyć ciekawy odważny zespół, który mecz powinien punktować. Spodziewamy się trudnego meczu, nie uważam, że jest to najłatwiejszy rywal, z jakim graliśmy do tej pory, ale, będziemy musieli się przygotowywać do tego spotkania tak, aby osiągnąć jak najlepszy wynik.

Wyniki ostatnich spotkań 

Tabela Fortuna 1. ligi

Sytuacja kadrowa

W zespole ŁKS nie zobaczymy w tym spotkaniu, po raz kolejny Adama Marciniaka, który boryka się z urazem. Do gry powinien być gotowy Kelechukwu Ibe-Torti, który doznał urazu w meczu z Puszczą. Za kartki nikt nie musi pauzować, ale zagrożony pauzą jest kapitan, Maciej Dąbrowski.

W rzeszowskim zespole najprawdopodobniej nie będzie mógł wystąpić Ramil Mustafaev, który został kilka dni temu wypożyczony do Stali z Legii Warszawa. 18-latek nie został jeszcze zgłoszony do rozgrywek.

Ostatnie bezpośrednie starcia

Transmisja

Spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego ze Stalą Rzeszów będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport Extra. Transmisja rozpocznie się o 12:20. Dziesięć minut później pierwszy gwizdek arbitra.

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska 

Sędzia główny: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

Asystenci: Tomasz Niemirowski, Sławomir Kowalewski.

Sędzia techniczny: Daniel Kruczyński.

Sędziowie VAR: Sebastian Jarzębak, Mateusz Złotnicki.

Przewidywane składy

Stal: Wiktor Kaczorowski – Mateusz Marczuk, Łukasz Góra, Paweł Oleksy, Paweł Głowacki, Bartłomiej Poczobut, Dawid Olejarka, Krzysztof Danielewicz, Wiktor Kłos, Patryk Małecki, Andreja Prokić.

ŁKS: Dawid Arndt – Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Nacho Monsalve, Bartosz Szeliga – Mateusz Kowalczyk, Dawid Kort, Michał Trąbka – Bartosz Biel, Pirulo – Nelson Balongo.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119