Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Kolejne wzmocnienie ŁKS-u już w Łodzi!

Wiele wskazuje na to, że do Łodzi dotarł już zawodnik, który w najbliższym czasie dołączy do ekipy Rycerzy Wiosny. Mowa o Kelechukwu Ebenezerze, który pochwalił się w mediach społecznościowych, że przebywa w naszym mieście.

O zainteresowaniu ŁKS-u pozyskaniem Ebenezera po ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze poinformował portal Sport.pl, a niedługo później informację potwierdził trener Wojciech Stawowy. Miesiąc później mała saga transferowa zmierza ku finalizacji, bowiem sam zawodnik dotarł już do Łodzi. Na swoim profilu na Instagramie Kelechukwu zamieścił dość wymowne zdjęcie.

Kele

Jak udało nam się dowiedzieć Kelechukwu będzie od jutra przechodził testy medyczne. Te mają potrwać do środy, a po ich zakończeniu zapadnie decyzja o ewentualnym podpisaniu kontraktu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119