NewsPiłka Nożna

Kibu Vicuna znalazł nowy klub! Wraca do Indii

Wraz z 30 czerwca końca dobiega umowa łącząca Łódzki Klub Sportowy z Kibu Vicuną. Hiszpański trener nie czekał jednak na koniec kontraktu i już znalazł nowe miejsce pracy. Były szkoleniowec ŁKS-u wraca do Indii.

Kibu Vicuna pracował w Łodzi od 21 czerwca do 7 marca. Niesatysfakcjonujące wyniki drużyny spowodowały, że włodarze „Rycerzy Wiosny” zdecydowali się zastąpić Vicune Marcinem Pogorzałą. Po trzech miesiącach przerwy były szkoleniowiec ŁKS-u rodem z Hiszpanii znalazł nowe wyzwanie w swojej karierze.

Vicuna wraca do Indii, a więc do kraju, z którego trafił do Łodzi. Hiszpan obejmie stery Diamond Harbour Football Club. Diamond Harbour jest nowopowstającym zespołem, więc przed Kibu stanie nie łatwe zadanie zbudowanie drużyny do zera.