NewsPiłka Nożna

Kibu Vicuna znalazł nowy klub! Wraca do Indii

Wraz z 30 czerwca końca dobiega umowa łącząca Łódzki Klub Sportowy z Kibu Vicuną. Hiszpański trener nie czekał jednak na koniec kontraktu i już znalazł nowe miejsce pracy. Były szkoleniowec ŁKS-u wraca do Indii.

Kibu Vicuna pracował w Łodzi od 21 czerwca do 7 marca. Niesatysfakcjonujące wyniki drużyny spowodowały, że włodarze „Rycerzy Wiosny” zdecydowali się zastąpić Vicune Marcinem Pogorzałą. Po trzech miesiącach przerwy były szkoleniowiec ŁKS-u rodem z Hiszpanii znalazł nowe wyzwanie w swojej karierze.

Vicuna wraca do Indii, a więc do kraju, z którego trafił do Łodzi. Hiszpan obejmie stery Diamond Harbour Football Club. Diamond Harbour jest nowopowstającym zespołem, więc przed Kibu stanie nie łatwe zadanie zbudowanie drużyny do zera.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119