Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Kibice ŁKS-u wejdą na Derby Łodzi!

Jeżeli nic nie ulegnie zmianie, kibice Łódzkiego Klubu Sportowego obejrzą na żywo październikowe Derby Łodzi. Dzisiaj, za sprawą swoich mediów społecznościowych, poinformował o tym klub.

Jesienne Derby Łodzi zaplanowano na niedzielę, 24 października o godzinie 18. Od poznania wstępnej daty spotkania trwały dyskusje na temat tego, czy kibice Łódzkiego Klubu Sportowego będą mogli zasiąść w sektorze gości stadionu Widzewa. Dzisiaj ŁKS oficjalnie poinformował, że tak się stanie!

Ostateczna decyzja w sprawie wejścia kibiców ŁKS-u na mecz należeć będzie do policji. Miejmy nadzieję, że nic się nie zmieni, a 67. Derby Łodzi będą pierwszym od 13 lat prawdziwym piłkarskim świętem.

fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119