Piłka Nożna

Jest czwarty kadrowicz. Jan Kuźma z powołaniem do kadry U-20!

Mamy kolejnego powołanego zawodnika! Jan Kuźma został dowołany do reprezentacji U-20 na mecz w ramach Elite League z Rumunią.

Pomocnik ŁKS będzie miał szansę na debiut w młodzieżowej reprezentacji Polski. Na zgrupowaniu tej kadry przebywa już inny ełkaesiak – Kelechukwu Ibe-Torti. Kuźma w czerwcu był na zgrupowaniu kadry U-20, ale nie zagrał w meczu z Włochami.

Reprezentacja Polski U-20 zmierzy się dziś z Rumunią w Aradzie.

19-latek jest czwartym graczem ŁKS, który otrzymał powołanie do reprezentacji w ostatnich tygodniach. Wcześniej na kadrę wyjechali: Artemijus Tytuškinas (Litwa), Aleksander Bobek (Polska U-19), Kelechukwu Ibe-Torti (Polska U-20).


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119