Piłka Nożna

Jakub Tosik nowym piłkarzem ŁKS-u!

Potwierdziły się informacje uzyskane przez portal ŁKSFans.pl! Jakub Tosik został nowym piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego! Były zawodnik Zagłębia Lubin podpisał z łódzkim klubem kontrakt na dwa lata, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Wczoraj na łamach portalu ŁKSFans.pl mogliście przeczytać informacje o potencjalnym transferze Jakuba Tosika do Łódzkiego Klubu Sportowego. Dzisiaj za pośrednictwem oficjalnej strony klubowej Kuba został zaprezentowany jako nowy zawodnik „Rycerzy Wiosny”!

33-latek w poprzednim sezonie występował w barwach KGHM Zagłębia Lubin, Po zakończeniu sezonu „Miedziowi” nie zdecydowali się jednak przedłużyć z nim kontraktu, przez co stał się wolnym zawodnikiem.
Poprzednie lata kariery Tosika to również występy na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Łącznie Kuba ma ich na koncie 238, do czego dołożył 11 goli. Ponadto w piłkarskim CV nowego zawodnika ŁKS-u znaleźć można mistrzostwo Europy do lat 19 oraz dwa mecze w reprezentacji Polski!

Kuba jest piłkarzem uniwersalnym. Z sukcesami może występować na bokach obrony, ale również i na pozycji defensywnego pomocnika. Do ŁKS-u dołącza najprawdopodobniej właśnie na tą trzecią pozycję.

Kuba, witamy w Łodzi! Życzymy szybkiego powrotu do ekstraklasy w biało-czerwono-białych barwach!