Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Jacek Małyszek sędzią meczu z Koroną Kielce

Rozjemcą sobotniego spotkania Korony Kielce z Łódzkim Klubem Sportowym będzie Jacek Małyszek. Dla arbitra z Lublina będzie to drugi w karierze prowadzony mecz z udziałem „Rycerzy Wiosny”.

Sędziego Małyszka w sobotę na liniach wesprą Radosław Wąsik oraz Mikołaj Kostrzewa. Arbitrem technicznym meczu będzie z kolei Damian Gawęcki.

W bieżącym sezonie arbiter z Lublina poprowadził już 12 spotkań, na które złożyło się jedno starcie w ramach Fortuna Pucharu Polski i 11 w Fortuna 1 Lidze. Małyszek nie dopuszcza do zbyt ostrej gry, czego idealnym dowodem jest to, że po żółte kartki w tym sezonie sięgał równie 50 razy, oraz podyktował jeden rzut karny.

Historia meczów z udziałem ŁKS-u prowadzonych przez Jacka Małyszka:
Bilans:
1 zwycięstwo Bramki: 2:0

Sezon 2018/19

14.09. 2018: Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź 0:2 (I Liga)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119