Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Guima trenuje z zespołem. Dwóch nieobecnych

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego przygotowują się do starcia z mistrzem Polski Piastem Gliwice. Na mecz 4. kolejki Kazimierz Moskal będzie mógł skorzystać z prawie całej kadry. Szkoleniowiec na czwartkowym treningu miał do dyspozycji 25 zawodników.

Ricardo Guima do Polski wrócił w środę rano i wraz z zespołem odbył popołudniowy trening na boisku hybrydowym przy al. Unii. Dzięki temu, że mecz z Piastem został przełożony na niedzielę to Portugalczyk opuścił tylko pomeczową jednostkę oraz trening regeneracyjny we wtorek, a także poranną środową sesję na siłowni.

Nieobecni na zajęciach byli Jewhen Radionow i Adrian Klimczak. Pierwszego wykluczyła kontuzja stopy, po szczegółowych badaniach zdiagnozowano pęknięcie kości śródstopia. Napastnik ćwiczy indywidualnie, o czym poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego Łukasz Grabowski i Michał Janiak w swoim podcaście HollyŁódź. Lewy obrońca natomiast, doznał urazu w pierwszej połowie starcia z Lechem Poznań i w przerwie został zmieniony przez Jana Grzesika.

Jutro i pojutrze drużyna będzie trenować popołudniu, a po sobotnim treningu dwudziestoosobowa kadra uda się na zgrupowanie przedmeczowe.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119