Betclic 1. LigaPiłka NożnaRezerwy

Wojciech Stawowy o sytuacji Guimy

Wojciech Stawowy został zapytany na konferencji prasowej przed startem sezonu o przyszłość Ricardo Guimy. Portugalczyk kilka tygodni temu został przesunięty do drużyny rezerw i występuje obecnie w IV lidze. Trener Łódzkiego Klubu Sportowego nie zamyka pomocnikowi drzwi do pierwszego zespołu i uważa, że dzięki dobrej postawie zawodnik jest na dobrej drodze, aby wrócić do drużyny biało-czerwono-białych. 

– Nigdy nie przekreślam żadnego zawodnika. Zawsze zawodnik ma szansę wrócić do pierwszego zespołu, zaprezentować się z jak najlepszej strony, powalczyć o podstawową jedenastkę. Taka możliwość przed Guimą cały czas jest i tylko i wyłączenie to zależy od niego. My w zespole mamy pewne zasady i reguły, które wprowadziłem i których mocno przestrzegam. One zostały zaakceptowane przez wszystkich – bez wyjątków. Wszystko zależy od Guimy. Bardzo go cenię jako piłkarza i bardzo go lubię jako człowieka. Uważam, że jego miejsce jest zdecydowanie na wyższym poziomie niż IV liga. Ale to wszystko w obecnej sytuacji zależy tylko od niego. Obserwuję mecze rezerw, w miarę możliwości jeśli czas mi pozwala to chodzę na zajęcia, właśnie pod tym kątem, aby obserwować nie tylko Guimę, ale też innych zawodników, którzy tam trenują. Mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy Guima jest na dobrej drodze, aby wrócić do pierwszego zespołu ŁKS – powiedział Wojciech Stawowy. 

24-latek w tym sezonie wystąpił w dwóch meczach drugiego zespołu w IV lidze. W ubiegłej kolejce przeciwko Warcie Sieradz zaliczył asystę przy golu Maksa Rozwandowicza. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119