Piłka Nożna

Gmosiński znalazł nowy klub. Zagra w IV lidze

Dariusz Gmosiński znalazł nowy klub. Po odejściu z Łódzkiego Klubu Sportowego, skrzydłowy związał się umową z czwartoligowym Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Były ełkaesiak opuścił Aleję Unii, po tym jak w 30 czerwca wygasł jego kontrakt z ŁKS. Dziś Sokół Aleksandrów Łódzki zgłosił go do rozgrywek IV ligi.

21-latek w ubiegłym sezonie rozegrał w rezerwach 33 spotkania w III lidze, ale nie udało mu się ani razu trafić do siatki. Gmosiński nigdy nie zadebiutował w pierwszym zespole biało-czerwono-białych pomimo tego, że przez spory okres czasu, znajdował się w szerokiej kadrze.

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119