Piłka Nożna

Kolejny występ Łabędzkiego w kadrze. Zdobył bramkę z Belgią!

Jan Łabędzki zaliczył dziś swój drugi występ w narodowych barwach. Ełkaesiak zagrał w spotkaniu reprezentacji Polski do lat 17 z Belgią i wpisał się na listę strzelców.

Pomocnik „Rycerzy Wiosny” kilka dni temu zadebiutował w spotkaniu z Norwegią. Dziś dołożył kolejny występ i zapamięta go na dłużej. Łabędzki po wejściu na plac gry w drugiej połowie, ustalił wynik meczu na 5:0.

16-latek zameldował się na placu gry w 64. minucie. Zmienił gracza Stali Rzeszów, Szymona Kądziołkę. 14 minut później dostał dobre podanie w pole karne i nie dał szans bramkarzowi reprezentacji Belgii. Ponadto został ukarany żółtą kartką.

W kolejnym meczu turnieju w Hiszpanii, Polska zagra ze Szwecją (9 lutego, 12:30, La Nucía).