Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Gdzie obejrzeć mecz Korona – ŁKS?

Sobotnie spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Koroną Kielce nie znalazło się w ramówce Polsatu Sport. Potyczka łodzian z beniaminkiem będzie transmitowana na platformie IPLA TV.

Mecz Korona – ŁKS odbędzie się w sobotę, o godzinie 18:00 na Suzuki Arenie. Kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na obiekcie w Kielcach, mogą obejrzeć to spotkanie na IPLA TV. W odróżnieniu od poprzedniego sezonu, mecze na tej platformie są transmitowane z komentarzem. Za taką usługę trzeba zapłacić 10 zł.

Od 1 września kibice będą mogli wykupić subskrypcję meczów w całych rozgrywkach: – W trakcie pierwszych kolejek nowego sezonu użytkownicy serwisu IPLA (od 1 września br. Polsat Box Go) w Polsce będą mogli wykupić dostęp do każdego pojedynczego spotkania w cenie 10 zł. Od września dla polskich kibiców transmisje z meczów Fortuna 1 Ligi będą oferowane w modelu subskrypcyjnym, w jednym pakiecie. Kibice mieszkający za granicą już teraz mogą zarówno wykupić dostęp do pojedynczych meczów, jak i skorzystać z pakietu zapewniającego transmisje ze wszystkich rozgrywanych spotkań – czytamy na stronie Fortuna 1. ligi.

LINK DO TRANSMISJI – TUTAJ.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport