Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Pierwszy występ Koprowskiego od ponad trzech lat!

Oskar Koprowski w ostatnich tygodniach dwa razy zasiadał na ławce rezerwowych ŁKS, ale nie dostawał szansy pojawienia się na murawie. Ta nadeszła w środowy wieczór w arcyważnym meczu barażowym z Arką Gdynia.

Jeden z czołowych zawodników rezerw ŁKS w tym sezonie, dzięki ciężkiej pracy dostał szansę powrotu do pierwszego zespołu. Mecz z Arką nie był debiutem Koprowskiego w pierwszym zespole. 22-latek debiutował w lidze nieco ponad trzy lata temu (21 kwietnia 2018 roku z Olimpią Elbląg 5:0) w II lidze, za kadencji Wojciecha Robaszka. Wczoraj zagrał po raz pierwszy w karierze na zapleczu Ekstraklasy. Po środowym spotkaniu jego licznik występów w pierwszym zespole wynosi sześć (wliczone w to jest spotkanie Okręgowego Pucharu Polski z 2016 roku).

„Osa” pojawił się na placu gry w 85. minucie za Maksymiliana Rozwandowicza. Bardzo dobrze spisywał się w defensywie i dzięki swoimi cechom wolicjonalnym i zaangażowaniu – pomógł w wywalczeniu awansu do finału baraży.

Wielkie brawa należą się również trenerowi, Marcinowi Pogorzale, który w tak trudnym momencie, jakim był półfinał, wpuścił na plac gry Koprowskiego. To pokazuje jakie trener ma zaufanie do tego gracza. Oskar go nie zawiódł i po końcowym gwizdku mógł świętować ze swoim ŁKS-em awans do finału baraży!

Foto: Lens Strong


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119