forBET przedłuża umowę z ŁKS-em!

Łódzki Klub Sportowy poinformował o przedłużeniu umowy z firmą forBET do 2024 roku. Bukmacher sponsoruje „Rycerzy Wiosny” już od 5 lat.

Bukmacher rozpoczął współpracę z ŁKS-em w 2016 roku, a od tamtego czasu firma wspólnie z klubem przebyła długą drogę od III Ligi aż do Ekstraklasy. Teraz zarządzający forBETem okazali swoje zaufanie względem klubu z Łodzi i przedłużyli umowę sponsorską do czerwca 2024 roku.

– Zaczynaliśmy współpracę od trzeciej ligi, gdy mecze były rozgrywane przy jednej trybunie. Dziś walczymy o ekstraklasę, a stadion Króla jest już praktycznie ukończony. To była przyjemność przejść tę drogę z ŁKS-em, ale nie chcemy się zatrzymywać. Dajemy z siebie jeszcze więcej, byśmy mogli walczyć o najwyższe cele – powiedział dyrektor marketingu forBET, Paweł Majewski

Zgodnie z nową umową logo forBETu pozostanie na przodzie koszulek piłkarzy ŁKS-u, zaś firma utrzyma dotychczasowy poziom wsparcia klubu, z możliwością zwiększenia go. Wspólnym celem obydwu stron jest awans do Ekstraklasy.

– forBET poznaliśmy od profesjonalnej strony, myślę że robimy razem fajne rzeczy, wiele akcji dla kibiców. Ale poza pracą jesteśmy też w przyjacielskich stosunkach i bardzo się cieszę, że będziemy mogli gościć was w Łodzi jeszcze przez kolejne lata. Bukmacherzy są dziś ważnymi partnerami dla klubów piłkarskich, a my mamy partnera z samego topu – powiedział prezes ŁKS-u, Tomasz Salski