Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Dziś rozpoczyna się misja „GKS Tychy”!

Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego w poniedziałek rozpoczynają mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie rozegranie zaległego spotkania ligowego z GKS-em Tychy. W tym tygodniu łodzianie odbędą sześć jednostek treningowych.

Po ciężkim tygodniu pracy, ełkaesiacy w niedzielę mieli dzień wolny na zregenerowanie sił przed kolejnym mikrocyklem. W poniedziałek misja „GKS Tychy” rozpocznie się od porannego treningu na murawie, a zakończy pracą na siłowni. Od wtorku do piątku drużyna będzie pracować tylko na boisku (najczęściej w godzinach zbliżonych do pory rozpoczęcia meczu z tyszanami). Dodatkowo „Rycerze Wiosny” we wtorek mają w planach sesję zdjęciową w ośrodku treningowym na Minerskiej. 

Plan mikrocyklu treningowego na najbliższy tydzień:

Poniedziałek – trening na boisku + trening na siłowni
Wtorek, środa, czwartek, piątek – trening na boisku
Sobota – mecz z GKS-em Tychy (12:40)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119