Dwóch zawodników rezerw trenuje z pierwszym zespołem

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego podczas przerwy na mecze reprezentacyjne pracują w pocie czoła, aby jak najlepiej przygotować się na drugą część rundy jesiennej w Fortuna 1. lidze. Trzech graczy wyjechało na zgrupowania drużyn narodowych i podczas ich nieobecności sztab szkoleniowy zaprosił na treningi, dwóch graczy z trzecioligowych rezerw biało-czerwono-białych.

Jowin Radziński i Igor Lambrecht w tym tygodniu dołączyli do piłkarzy Kazimierza Moskala i pracują z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Obaj piłkarze mają dostać też szansę w czwartkowym meczu kontrolnym z Wisłą Płock, który zostanie rozegrany w formule 3 x 30 minut. Radziński i Lambrecht zagrają najprawdopodobniej w trzeciej tercji tego sparingu.

Igor Lambrecht 

21-letni Radziński jest podstawowym bocznym obrońcą w trzecioligowym ŁKS II. Rozegrał w tym sezonie siedem spotkań. Lewonożny gracz ma już na swoim koncie debiut w pierwszym zespole biało-czerwono-białych. W październiku 2020 roku wystąpił w meczu Pucharu Polski z Unią Janikowo, pod wodzą Wojciecha Stawowego. Z kolei 18-letnim Lambrecht jest środkowym obrońcą. W tym sezonie zagrał w dwóch meczach w III lidze i ma na swoim koncie też kilka występów w ŁKS III.