NewsPiłka Nożna

Dwóch ełkaesiaków z powołaniem na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski!

Na osłodzenie poniedziałku, po tragicznej niedzieli, dobra informacja dla wszystkich kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Dwóch młodych ełkaesiaków zostało docenionych przez selekcjonera kadry U-20 i uda się po zakończeniu sezonu na zgrupowanie selekcyjne w Uniejowie!

W dniach 30 maja – 1 czerwca odbędzie się w Uniejowie zgrupowanie selekcyjne reprezentacji Polski U-20. Dla zawodników będzie to dobra okazja na zaprezentowanie się sztabowi reprezentacji młodzieżowej pokazania, że warto będzie na nich stawiać w przyszłym sezonie. Choć nie zagrają żadnego spotkania z innymi reprezentacjami, tak celem tego zgrupowania będzie właśnie wyselekcjonowanie piłkarzy, którzy od przyszłego sezonu będą tworzyć podwaliny kadry U-21.

W gronie piłkarzy, którzy zostali zaproszeni do Uniejowa znalazło się dwóch zawodników, którzy na co dzień grają z przeplatanką na piersi – Jan Kuźma i Kelechukwu Ibe-Torti. Są to kolejni już piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy w ostatnich latach zostali docenieni przez selekcjonerów kadr młodzieżowych. Chociażby w tym sezonie w podobnych zgrupowaniach brał udział Mateusz Kowalczyk, a w przeszłości byli to także m.in Jan Sobociński czy Adam Ratajczyk.

Janek, Kelly – gratulujemy powołania do młodzieżowej reprezentacji Polski!

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119