Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

150 meczów Maksymiliana Rozwandowicza w barwach ŁKS!

Mecz z Odrą Opole był wyjątkowy dla Maksymiliana Rozwandowicza, nie tylko z powodu wagi tego spotkania. Pomocnik Łódzkiego Klubu Sportowego zaliczył w niedziele swój 150. występ, w biało-czerwono-białych barwach.

Doświadczony pomocnik dołączył do klubu z al. Unii, w grudniu 2017 roku, z Chrobrego Głogów. Debiut w zespole „Rycerzy Wiosny” zaliczył 12 marca 2017 roku, w starciu ligowym z Huraganem Wołomin. Pierwszą bramkę dla ŁKS zdobył 9 czerwca 2017 roku, w spotkaniu z ŁKS-em Łomża.

Rozwandowicz w niedzielnym spotkaniu pełnił, funkcję kapitana, ale tak jak cała drużyna, nie zaliczy tego meczu do udanych.

Na bilans 150 meczów w koszulce ŁKS-u składają się: 18 występów w PKO BP Ekstraklasie, 80 w Fortuna I lidze, 32 w 2. Lidze, 14 w 3. Lidze oraz 6 w Fortuna Pucharze Polski.

Gratulujemy Maks i życzymy kolejnych owocnym występów w koszulce z przeplatanką na piersi!