Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Łódzki Klub Sportowy złożył odwołanie od decyzji w sprawie licencji na grę w Ekstraklasie

Zgodnie z pierwotnymi zapowiedziami, Łódzki Klub Sportowy za pośrednictwem poinformował o złożeniu odwołania od negatywnej decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN dotyczącej gry biało-czerwono-białych w przyszłym sezonie Ekstraklasy. Klub zaznaczył także, że złożył pełną dokumentację do wniosku licencyjnego o grę w Fortuna 1. Lidze.

W zeszłym tygodniu Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN poinformowała o tym, że nie przyzna ŁKS-owi licencji na grę w Ekstraklasie w sezonie 2022/23. Klub od początku zapowiadał, że będzie odwoływał się od tej decyzji, ze względu na to, że w oryginalnym wniosku zabrakło wymaganych dokumentów (m.in brak badania i opinii biegłego audytora). We wtorek klub z al. Unii Lubelskiej ogłosił, że zgodnie ze swoimi zapowiedziami złożył odwołanie wraz z brakującą dokumentacją do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN w przysługującym klubowi terminie pięciu dni od dostarczenia decyzji.

Odwołanie ŁKS-u powinno zostać rozpatrzone przed rozpoczęciem się barażów o Ekstraklasę. Ponadto, klub złożył także pełną dokumentację do wniosku licencyjnego o grę w Fortuna 1. Lidze.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119