Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Dwaj gracze rezerw zgłoszeni do rozgrywek Fortuna 1. ligi

Łódzki Klub Sportowy zgłosił dwóch kolejnych graczy, w systemie Extranet, Polskiego Związku Piłki Nożnej. Szansę w pierwszej drużynie, mogą dostać Damian Nowacki i Jakub Romanowicz, którzy na co dzień, reprezentują ŁKS, w drugiej drużynie.

Zarejestrowanie obu graczy, jest związane licznymi kontuzjami, w drużynie Kibu Vicuñy i niewykluczone, że kogoś z tej dwójki zobaczymy, w kadrze meczowej na piątkowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec. 

Zarówno „Siara” jak i „Mały” mają już na swoim koncie występy w pierwszej drużynie ŁKS. Romanowicz zadebiutował, w minionym sezonie, w spotkaniu ligowym z Arką Gdynia, z kolei Nowacki regularnie występował z biało-czerwono-białych barwach, w trzeciej i drugiej lidze. Przed tą kampanią zdecydował się na powrót do klubu z alei Unii Lubelskiej 2.

Jakub Romanowicz w pierwszej drużynie będzie występował z numerem „34”, a Damian Nowacki z „32”.

Po zgłoszeniu Jakuba Romanowicza i Damiana Nowackiego do rozgrywek, na ten moment kadra Łódzkiego Klubu Sportowego uprawniona do gry w Fortuna 1. Lidze i Fortuna Pucharze Polski liczy 35 osób.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do rozgrywek, w systemie Extranet: 

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kot, Marek Kozioł

Obrońcy: Adrian Klimczak, Nacho Monsalve, Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński, Mieszko Lorenc, Kamil Dankowski, Oskar Koprowski, Bartosz Szeliga, Mateusz Bąkowicz, Adam Marciniak, Marcel Wszołek, Damian Nowacki

Pomocnicy: Maciej Wolski, Mikkel Rygaard, Antonio Dominguez, Javi Moreno, Piotr Gryszkiewicz, Michał Trąbka, Mikołaj Lipień, Pirulo, Jan Kuźma, Jakub Tosik, Maksymilian Rozwandowicz, Dariusz Gmosiński, Kelechukwu, Jakub Romanowicz

Napastnicy: Samu Corral, Piotr Janczukowicz, Stipe Jurić, Ricardinho, Maciej Radaszkiewicz

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport