Piłka Nożna

Drużyna już w komplecie. Pirulo i Radziński dołączyli do reszty zespołu

We wczorajszym pierwszym treningu Łódzkiego Klubu Sportowego w 2023 roku nie uczestniczyli Pirulo i Jowin Radziński. Dziś ta dwójka brała udział w zajęciach zespołu.

Skrzydłowy i lewy obrońca dostali od sztabu szkoleniowego jeden dzień wolnego więcej, gdyż nie zdążyli wrócić z urlopów. W środę zameldowali się w Łodzi na treningu i zespół Kazimierza Moskala trenuje już w komplecie.

W tym tygodniu ełkaesiacy będą trenować na własnych obiektach, oraz na siłowni VeraSport. Jutro zaplanowano otwarty trening dla mediów, gdzie trener biało-czerwono-białych będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119