Fortuna Puchar PolskiPiłka Nożna

Czas rozpocząć pucharową przygodę! Zapowiedź meczu ze Stalą Mielec

Już w środę piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczną zmagania w Fortuna Pucharze Polski. W 1/32 finału łodzianie zmierzą się na Stadionie Króla z ekstraklasową Stalą Mielec. Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o godzinie 20:30.

Najważniejsza jest liga – to na przedmeczowej konferencji prasowej podkreślał trener Moskal. Puchar Polski to jednak prestiż i szansa gry z wyżej notowanymi zespołami.

Tak będzie też w środę. Na stadion im. Władysława Króla przyjedzie dziewiąty aktualnie zespół PKO BP Ekstraklasy – Stal Mielec. Spotkanie z całą pewnością będzie ciekawe, ale należy się spodziewać, że szanse gry dostaną rezerwowi dotąd piłkarze.

Wyniki ostatnich spotkań

Sytuacja kadrowa

Podczas środowego meczu trener Kazimierz Moskal nie będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Nie znamy jednak personaliów kontuzjowanych zawodników.

W zespole z Mielca pod znakiem zapytania stoi występ m.in. byłego ełkaesiaka – Macieja Wolskiego.

Ostatnie bezpośrednie starcia

Transmisja

Spotkanie transmitowane będzie na antenie Polsatu Sport Extra, a także internetowo w serwisie Polsat Box Go. Początek transmisji o godzinie 20:20.

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska