Piłka Nożna

Tejan i Flis trenowali z zespołem

W poniedziałek Łódzki Klub Sportowy poinformował, że nowymi piłkarzami biało-czerwono-białych zostali Marcin Flis i Kay Tejan. Obaj piłkarze po podpisaniu kontraktów, uczestniczyli w treningu pod okiem Kazimierza Moskala. 

Tejan i Flis mają wzmocnić ofensywę i defensywę Łódzkiego Klubu Sportowego. Podpisali dwuletnie kontrakty, które obowiązują do 2025 roku. 

W środę popołudniu, po raz pierwszy trenowali pod okiem sztabu szkoleniowego beniaminka Ekstraklasy. Wielce prawdopodobne, że obu graczy zobaczymy w jutrzejszym meczu kontrolnym z GKS Katowice.

Foto: ŁKS Łódź 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119