Corral wspomoże dziś rezerwy. Jest transmisja!

Dziś o 15:30 drugi zespół Łódzkiego Klubu Sportowego zmierzy się na wyjeździe, z liderem III ligi – Legionovią Legionowo. Drużynę wspomoże Samu Corral, który powraca po kontuzji i potrzebuje jak najwięcej minut na boisku.

Hiszpański napastnik wyleczył kontuzję i po dziesięciu miesiącach rehabilitacji wystąpił, w spotkaniu pierwszej drużyny z Zagłębiem Sosnowiec. Od trenera Kibu Vicuñy dostał dziesięć minut. Tydzień później Corral rozegrał 40 minut, w sparingu z Lechem Poznań. 

Aby powrót 29-latka przebiegł jak najlepiej, sztab szkoleniowy oddelegował go do drużyny rezerw, która dziś zagra z Legionovią. Corral rozpocznie mecz w wyjściowym składzie i prawdopodobnie dostanie około godziny na murawie. Dla napastnika będzie to element przygotowania do niedzielnego pojedynku z Arką Gdynia. Pierwsza drużyna potrzebuje bramkostrzelnego Samu Corrala, aby odbić się w tabeli i ponownie zacząć regularnie punktować.

W dzisiejszym meczu zobaczymy po raz pierwszy Michała Kołbę w meczu ligowym. Były kapitan ŁKS grał już w spotkaniu Okręgowego Pucharu Polski z KS Kutno. Dziś zaliczy ponowny debiut na ligowych boiskach.

Wyjściowy skład ełkaesiaków na mecz z Legionovią: Michał Kołba – Marcel Wszołek, Aleksander Ślęzak, Artur Sójka, Jowin Radziński – Michał Karlikowski, Mikołaj Lipień, Jan Kuźma, Jakub Romanowicz, Jędrzej Zając – Samu Corral.

Jest też dobra informacja dla kibiców biało-czerwono-białych. Dzisiejsze spotkanie z Legionovią będzie transmitowane na Youtube. Poniżej link do transmisji. Pierwszy gwizdek arbitra o 15:30.