Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Bilety na mecz z Lechem wyprzedane w 20 minut!

Sobotni mecz Łódzkiego Klubu Sportowego z Lechem Poznań ponownie obejrzy komplet widzów. Wszystkie wejściówki na to spotkanie wyprzedały się w 20 minut. 

Sprzedaż rozpoczęła się o godzinie 12:00, ale już ponad dwie godziny wcześniej pod kasami klubowymi ustawiła się długa kolejka fanów biało-czerwono-białych. Kupno biletu przez internet graniczyło z cudem, gdyż serwery systemowe zostały bardzo licznie oblegane przez kibiców. Ostatecznie około godziny 12:20 biletów w kasach zabrakło.

W sprzedaży ciągle są karnety na rundę zasadniczą PKO Ekstraklasy i można będzie je nabyć po meczu z „Kolejorzem”.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119