Piłka Nożna

Beniaminek Ekstraklasy zabiega o Grzesika

Beniaminek PKO BP Ekstraklasy Warta Poznań zabiega o pozyskanie prawego obrońcy Łódzkiego Klubu Sportowego Jana Grzesika – poinformował na Twitterze Janekx89.

„Zieloni” po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej planują ofensywę transferową i na ich celowniku znalazł się Jan Grzesik. Obrońca ŁKS w minionym sezonie rozegrał 30 meczów w Ekstraklasie. Strzelił jednego gola w spotkaniu domowym z Koroną Kielce.

Oprócz 25-latka Warta ma na radarze Mateusza Czyżyckiego z Odry Opole i Konrada Handzika, który niedawno rozstał się z Olimpią Grudziądz.

Kontrakt Janka z ŁKS-em wygasa 30 czerwca 2021 roku i jeśli Warta Poznań poważnie chce pozyskać obrońcę to musi liczyć się z zapłaceniem odstępnego.

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119