Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Artemijus Tutyskinas: Skupiamy się na sobie

Po piętnastym w tym sezonie zwycięstwie piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego przed kamerami Polsatu Sport stanął wracający po kontuzji Artemijus Tutyskinas. Litwin podkreślał wagę zdobytych dziś trzech punktów, zaznaczając przy tym, że zespół jest skoncentrowany na sobie, gdyż przed nimi jeszcze dziewięć trudnych spotkań.

O meczu:

– Kontrolowaliśmy mecz, chociaż sytuacji za dużo nie mieliśmy, więcej posiadaliśmy piłkę. Co prawda Chojniczanka też sobie stwarzała sytuacje, ale nam się udało strzelić bramkę, potem drugą. Niestety, ta nerwówka pod koniec nie była potrzebna, ale cieszą trzy punkty.

O powrocie na boisko:

– To są inne emocje gdy patrzysz z trybun i nie możesz nic poradzić na to co zespół prezentuje na boisku, zwycięstwo nie cieszy tak na trybunach, jak na boisku. Fajnie, że wróciłem, że zdobyliśmy trzy punkty i możemy cieszyć się ze zwycięstwa.

O apelu trenera Moskala:

– Na początku sezonu postawiliśmy sobie cel i krok po kroku dążymy do niego. Zostało nam 9 meczów, każde spotkanie jest ciężkie. Jak widzimy, z Chojniczanką, która jest ostatnia w tabeli, ale postawiła ciężkie warunki, więc teraz przygotowujemy się na mecz z Górnikiem Łęczna i jedziemy po 3 punkty.

O stracie punktów przez Ruch:

– Oczywiście, czasem spojrzymy na wyniki, śledzimy je, ale przede wszystkim skupiamy się na sobie. Oprócz Ruchu są Wisła i inne zespoły, które nas gonią, więc musimy w każdym meczu zdobywać trzy punkty i odniesiemy końcowy sukces.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119